Сучасні досягнення в практиці лікаря педіатра. Сесія №12.

Сучасні досягнення в практиці лікаря педіатра.
Сесія №12

Ви маєте можливість переглянути курс та отримати бали за участь після реєстрації

Опис Курсу

Завершено: 03.12.2020

Онлайн

Педіатри, неонатологи

Бали: 1

Гарячкові стани у дітей раннього віку найчастіше є ознакою інфекції. Інфекційні захворювання залишаються основною причиною дитячих захворювань і смертності у більшості країн світу, тому необхідність покращення розпізнавання, оцінки і невідкладного лікування гарячкових станів у дітей очевидна.

У медичній літературі зустрічаються різні визначення гарячки. Нормальна температура тіла може коливатися залежно від індивідуальних особливостей, місця вимірювання і типу термометра. В даному випадку під гарячкою мають на увазі підвищення температури тіла понад нормальні добові коливання.

Профілктика прогресування міопії, застосування сучасних комбінованих препаратів в лікуванні різних видів кашлю і багато іншого ви дізнаетесь у цьому семінарі.

Переглянути курс

Ви маєте вірно відповісти на 70% запитань для отримання сертифікату. У Вас є 3 спроби.


[LDAdvQuiz 141 quiz_pro_id=»141″ quiz_id=»43865″ course_id=»0″ lesson_id=»0″ topic_id=»0″]

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.

Теги:

Дата

Дек 03 2020
Expired!

Метки

Загальна практика - сімейна медицина,
Неонатологія,
Педіатрія
Категория
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop